یکی از کسب و کارهای پرسود امروزه، تولید اقلام مصرفی و بهداشتی است؛ به همین دلیل فروش انواع میکسر مواد شوینده رونق گرفته و افراد با به دنبال خرید میکسر شوینده و راه اندازی یک خط تولید درآمدزا هستند. برای تولید مواد شوینده از ماشین آلات، میکسرها و مخازن مختلفی استفاده می شود که با توجه به نوع ماده تولیدی کارگاه باید انتخاب شوند. در شویا صنعت امکان خرید انواع میکسرها برای تولید مواد شوینده فراهم است. در این بخش با این میکسرها بیشتر آشنا می شویم.

مرکز فروش انواع میکسر مواد شوینده، شویا صنعت

میکسرهایی که برای تولید مواد شوینده به کار می روند را می توان از نظر جنس بدنه یا تعداد لایه های جداره طبقه بندی کرد. هر کدام از این میکسرها با توجه به ویژگی ها و مشخصه های خاص خودشان می توانند در تولید مواد شوینده خاصی کاربرد بیشتری داشته باشند.

میکسر پلی اتیلن مواد شوینده

میکسرهای پلی اتیلن را شاید نتوان در خط تولید شوینده های بهداشتی استفاده کرد؛ با این حال برای تولید شوینده های صنعتی نظیر انواع پاک کننده های سطوح و شامپوهای کارواش می توان از میکسرهای پلی اتیلنی بهره برد.

این میکسرها ممکن است بعد از مدتی استفاده دچار تغییر رنگ یا بو شوند. به همین دلیل نمی توان آنها را برای تولید شوینده های بهداشتی استفاده کرد. بهتر است میکسرهای پلی اتیلنی ته قیفی را برای خط تولید شوینده های صنعتی خریداری کنید تا امکان تمیز کردن میکسر و خروج کامل مواد از آن ساده تر باشد.

میکسر استیل مواد شوینده

میکسرهای استیل از پرطرفدارترین تجهیزات در مرکز فروش انواع میکسر مواد شوینده هستند. این میکسرها با توجه به بدنه مقاوم و بهداشتی خود، بهترین انتخاب برای تولید انواع شوینده ها محسوب می شوند. البته قیمت این میکسرها نسبت به انواع پلی اتیلنی بیشتر است. با این حال ماندگاری میکسرهای استیل بیشتر بوده و شما را از هزینه های جانبی در آینده نجات می دهد.

از طرف دیگر برای راه اندازی خط تولید مواد شوینده بهداشتی که در فروشگاه ها و سوپرمارکت ها به فروش می رسند، راهی جز خرید میکسر استیل ندارید؛ چار که فقط این نوع میکسرها مورد تایید سازمان بهداشت هستند.

فروش انواع میکسر مواد شوینده تک جداره و دو جداره

به جز جنس میکسرها که آنها را از یکدیگر جدا می کند، تعداد جداره ها نیز ممکن است در مخازن میکسر دار استیل متفاوت باشد. میکسرهای تک جداره می توانند دما را به مواد داخل مخزن منتقل کنند و در برخی شرایط باعث تخریب مواد شیمیایی شوند؛ به همین دلیل انواع میکسرهای دو جداره طراحی شدند تا برای تولید شوینده های خاص، مشکلی وجود نداشته باشد.

خرید انواع میکسر شوینده از شویا صنعت

اگر قصد راه اندازی خط تولید مواد شوینده را دارید، پیشنهاد می کنیم راهنمای کاملی که در این زمینه برای شما آماده کردیم را مطالعه کنید. علاوه بر این برخی از پرسش های پرتکرار را در انتهای این بخش آورده ایم که با کلیک روی آنها می توانید به صفحه جواب منتقل شوید.

شویا صنعت به عنوان یکی از بزرگ ترین مراکز فروش انواع میکسر مواد شوینده با متخصصان و کارشناسان مجرب در کنار شماست و شما را برای راه اندازی خط تولید مواد شوینده راهنمایی می کند. برای بهره مندی از مشاوره رایگان با متخصصان ما کافی است با شماره تماس های 09121828410 و 09124045180 تماس حاصل نمایید.

 

سوالات متداول:

چرا نباید برای تولید مواد شوینده بهداشتی از میکسر پلی اتیلن استفاده کرد؟

آیا با میکسر پلی اتیلنی می توان محصولات کارواش و شوینده های صنعتی تولید کرد؟

حداقل ابعاد فضای کارگاه برای راه اندازی خط تولید مواد شوینده چقدر است؟

درآمد تولید مواد شوینده چقدر است؟

تفاوت خط تولید مواد شوینده بهداشتی و مواد شوینده صنعتی چیست؟

5/5 - (1 امتیاز)