تولید اقلام مصرفی و بهداشتی همواره از حوزه های سودده بوده و با سرمایه گذاری روی خطوط تولید این اقلام، به شرط آگاهی از شرایط بازار می توان به درامد خوبی رسید. خط تولید سفره یکبار مصرف یکی از خطوط تولید سودده محسوب می شود که برای راه اندازی آن نیاز به دستگاه ها و ماشین آلات بزرگ و پیچیده نخواهید داشت. اگر به دنبال یک خط تولید کوچک برای شروع سرمایه گذاری هستید، در این بخش همراه تیم شویا صنعت باشید تا شما را با چم و خم این مسیر آشنا کنیم.

آشنایی با خط تولید سفره یکبار مصرف

با به کارگیری دستگاه های مختلف در خط تولید سفره های یک بار مصرف، علاوه بر این اقلام مصرفی می توانید انواع نایلون یا پلاستیک زباله را نیز تولید کنید. دستگاه های مختلفی در این خط تولید کارایی دارند که مهم ترین آنها دستگاه رول و پرفراژ سفره یکبار مصرف تک رول است که در کوچک ترین کارگاه ها نیز استفاده می شود.

این دستگاه می تواند عمل پرفراژ و رول کردن سفره را به صورت همزمان در یک دستگاه در اختیار شما قرار دهد. در نتیجه لازم نیست برای این اعمال، ماشین آلات جداگانه ای تهیه کنید.

سایر ماشین آلات مورد استفاده در خط سفره های یک بار مصرف شامل موارد زیر می شود:

  • میکسر ترکیب مواد اولیه
  • دستگاه تولید سفره یک بار مصرف
  • جرقه گیر سفره یک بار مصرف
  • دستگاه چاپ سفره
  • دستگاه پرفراژ و رول کن سفره
  • دستگاه بسته بندی

آشنایی با دستگاه رول و پرفراژ سفره یک بار مصرف

همان طور که پیش تر اشاره کردیم این دستگاه یکی از مهم ترین بخش های خط تولید سفره یکبار مصرف محسوب می شود و می توان آن را در انواع مختلفی سفارش داد. معمولا این دستگاه ها را با توجه به این که چند لاین داشته باشند دسته بندی می کنند.

دو نوع رایج دستگاه های رول و پرفراژ سفره های یک بار مصرف در بازار شامل مدل تک لاین و مدل دولاین می شود.

زمانی که سفره های یکبار مصرف به صورت نایلون از دستگاه تولید سفره خارج می شوند، آنها را در این دستگاه ها سوار می کنند تا رول شده و خط پرفراژ در اندازه های مشخصی روی رول سفره، ایجاد شود. این دستگاه می تواند رول های سفره یکبار مصرف را با وزن های مشخصی ایجاد کند.

در گذشته دستگاه های رول و پرفراژ سفره ها به صورت مجزا قابل تهیه بودند، اما با خرید یک دستگاه رول و پرفراژ تک لاین یا دو لاین سفره یکبار مصرف خانگی می توان هر دو عمل را  به صورت همزمان تجربه کرد. مزایای استفاده از این دستگاه شامل موارد زیر می شود:

  • صرفه جویی در هزینه های مربوط به خرید دستگاه ها و ماشین آلات خط تولید سفره یکبار مصرف
  • امکان رول کردن سفره های بیشتر در یک شیفت کاری
  • صرفه جویی در هزینه برق مصرفی دستگاه ها
  • صرفه جویی در هزینه های مربوط به نیروهای انسانی
خط تولید سفره یکبار مصرف

چرا خط تولید سفره یکبار مصرف یک انتخاب خوب برای کارآفرینی است؟

خط تولید سفره یک بار مصرف می تواند یک انتخاب خوب برای ایجاد شغل و کارآفرینی باشد. زیرا شما با داشتن یک دستگاه در خانه میتوانید علاوه بر آنکه برای خود و خانواده خود اشتغال آفرینی کنید، همچنین می توانید به عنوان یک فرد موثر در شهر و جغرافیای خود، برای چندین نفر دیگر نیز ایجاد اشتغال کنید. تنها چالشی که شما در مسیر کارآفرین شدن دارید، ایجاد بازار مناسب است. زیرا شما در تولید هیچ چالشی نخواهید داشت. دستگاه های خط تولید سفره یکبارمصرف شویا صنعت علاوه بر آنکه در طی آزمایش های گسترده ای که بر روی آنها انجام شده است، هیچ مشکلی از آنها گزارش نشده است، همچنین خدمات پس از فروش نیز دارند و تیم شویا صنعت در مواقع بحران و خرابی احتمالی دستگاه نیز در کنار شما خواهد بود. در واقع برای کار آفرین شدن و تبدیل شدن به یک فرد موفق کافیست که با خیال راحت از تولید خوب، به فقط صرفا به دنبال بازار مناسب برای محصولات باشید.

تولید انواع سفره های یک بار مصرف با شویا صنعت

تیم شویا صنعت در جدیدترین خدمات خود و برای اثبات حضور خود در کنار شما سرمایه گذاران گرامی، انواع دستگاه های تولید سفره های یکبار مصرف را فراهم کرده است. شما می توانید برای راه اندازی خط تولید سفره یکبار مصرف و انواع نایلون و کیسه های پلاستیکی با تیم متخصص شویا صنعت در تماس باشید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند. مشاوره راه اندازی خطوط تولید اقلام مصرفی با تیم شویا صنعت رایگان بوده و به شما کمک می کند تا بهترین خط تولید سودده را با توجه به دانش، بودجه و هدف خود راه اندازی کنید. در کنار شما هستم.

شماره تماس های شویا صنعت برای مشاوره خرید: 09121828410 و 09124045180

5/5 - (48 امتیاز)