یکی از مهم ترین دغدغه ها برای راه اندازی خط تولید دستمال رولی و جعبه ای، اطلاع از هزینه ها و قیمت دستگاه تولید دستمال کاغذی اتوماتیک است. برای این که بتوانیم بودجه‌مان را به درستی برای تولید سرمایه گذاری کنیم، باید از قیمت دستگاه های مختلف تولید دستمال کاغذی اطلاع داشته و با توجه به شرایط کارگاهمان بهترین و مناسب ترین دستگاه ها را تهیه کنیم. در این بخش تیم شویا صنعت به بررسی قیمت دستگاه های خط تولید دستمال کاغذی می پردازد. همراه ما باشید.

چه عواملی روی قیمت دستگاه تولید دستمال کاغذی اتوماتیک تاثیر می گذارد؟

برای خرید یک دستگاه تولید دستمال کاغذی احتمالا اولین جایی که برای جستجو کردن به ذهنتان برسد، اینترنت است. اما بعد از جستجوی دستگاه های مختلف متوجه می شوید که بازه قیمتی برای خرید دستگاه های دستمال کاغذی متغیر بوده و می تواند از 30 میلیون تا بالای 100 میلیون باشد!

نکته در این است که قیمت دستگاه تولیدی دستمال کاغذی وابسته به پارامترهایی است که در ادامه شرح می دهیم.

1.    نوع دستگاه دستمال کاغذی

دستگاه هایی که در خط تولید دستمال کاغذی استفاده می شوند انواع مختلفی دارند. با توجه به این که نوع دستگاه چگونه باشد، قیمت متفاوتی هم خواهد داشت. به عنوان مثال دستگاه دستمال کاغذی تیغ و تا دستگاهی جمع و جور است که برای کارگاه های کوچک استفاده می شود. قیمت این دستگاه به نسبت دستگاه های اتوماتیک و حرفه ای تر کمتر خواهد بود. در طرف مقابل دستگاه دستمال کاغذی فولکات قرار می گیرد که ظرفیت تولید بالایی داشته و امکانات متفاوتی را می توان روی آن تنظیم کرد.

قدمی دیگر تا کارآفرینی
فرق سفره یکبارمصرف ضخیم و معمولی

2.    امکانات دستگاه تولید دستمال کاغذی

قیمت دستگاه تولید دستمال کاغذی اتوماتیک به امکانات و قابلیت های دستگاه نیز مرتبط است. مثلا دستگاه های فولکات دستمال کاغذی دلسی را می توان با لاین های متفاوت سفارش داد. این دستگاه ها می توانند از 3 لاین تا 6 لاین داشته باشند که هر چه تعداد لاین آنها بیشتر باشد، ظرفیت تولید بیشتری دارند.

ویژگی های دیگری مانند میزان و نوع مواد مصرفی دستگاه، نوع تیغه ها و نحوه کار آنها، وجود ام باس یا عدم وجود آن، سرعت تولیدی دستگاه و بسیاری از ویژگی های دیگر می تواند روی قیمت نهایی دستگاه تاثیر داشته باشد.

3.    سرعت خروجی دستگاه تولید دستمال

یکی دیگر از پارامترهایی که قطعا روی قیمت دستگاه دستمال کاغذی تاثیر دارد، ظرفیت تولید و سرعت خروجی دستگاه است. تجهیزاتی که ظرفیت تولیدی بیشتری داشته باشند به شما اجازه می دهند در یک شیفت کاری 8 ساعته، تعداد بیشتری دستمال کاغذی تولید کنید. بهتر است ظرفیت دستگاه را با توجه به بودجه و شرایط کارگاه خود در نظر داشته باشید.

4.    مشخصات فنی دستگاه دستمال کاغذی

در نهایت مشخصات فنی دستگاه از جمله ابعاد آن، نوع برق مصرفی، این که موتور دستگاه ایرانی باشد یا خارجی و موارد فنی دیگر می تواند قیمت دستگاه تولید دستمال کاغذی اتوماتیک را کم یا زیاد کند.

راه اندازی خط تولید انواع دستمال کاغذی جعبه ای و رولی

تولید اقلام مصرفی و بهداشتی از جمله دستمال کاغذی یکی از مشاغل سودده است که اگر با چم و خم این کار آشنا باشید می توانید درآمد خوبی از آن کسب کنید. اگر می خواهید یک خط تولید از اقلام بهداشتی مصرفی راه اندازی کنید و اطلاعات کاملی در این زمینه ندارید، تیم شویا صنعت در کنار شما خواهد بود. شویا صنعت متخصص در زمینه تولید انواع شوینده های بهداشتی و صنعتی و راه اندازی خط تولید انوع دستمال کاغذی است.

قدمی دیگر تا کارآفرینی
تولید میکسر مواد شوینده

برای اطلاع بیشتر از خدمات ما و مشاوره رایگان در زمینه راه اندازی خط تولید با شماره تماس های ما تماس حاصل نمایید.

شماره تماس های مشاوره رایگان شویا صنعت: 09121828410 و 09124045180

4.3/5 - (3 امتیاز)