سرمایه گذاری روی کالاهای مصرفی بهداشتی، یکی از زمینه های پرسودی است که بسیاری از افراد خواهان آن هستند. از بین اقلام مختلف، سود تولید دستمال کاغذی با توجه به خرید ماشین آلات اولیه و هزینه های جاری بالا بوده و می تواند یک کسب و کار خانگی با درآمد کافی محسوب شود. اگر شما هم در فکر راه اندازی یک کارگاه تولیدی کوچک برای درآمدزایی هستید، در این بخش همراه تیم شویا صنعت باشید تا میزان سود حاصل از تولید دستمال های کاغذی را بررسی کنیم.

راه اندازی خط تولید دستمال کاغذی و سود تولید دستمال کاغذی

بسیاری از افراد این دغدغه را در ذهن دارند که آیا می توان در فضایی کوچک و حتی در یک کارگاه خانگی خط تولید دستمال کاغذی را راه اندازی کرد؟! پاسخ این سوال مثبت است؛ اما تولید دستمال کاغذی تنها بخشی از کاری است که باید انجام دهید.

قدم مهم تری که شما را به سودآوری و درآمد بالا نزدیک می کند، بازاریابی و فروش محصولات است. از آنجایی که دستمال کاغذی جزو اقلام مصرفی و بهداشتی به حساب می آید، شاید به اندازه کالاهای دیگر دردسرهای مربوط به بازاریابی را نداشته باشد. با این حال کیفیت محصول و نحوه ارائه آن به مراکز مختلف، مهم ترین بخش راه اندازی یک کارگاه تولید دستمال کاغذی است.

پس پیش از راه اندازی کارگاه و خرید انواع ماشین آلات مربوط به تولید دستمال کاغذی، پاسخ پرسش زیر را پیدا کنید:

آیا بازار مناسبی برای فروش محصولاتم دارم؟!

برای به دست آوردن سود تولید دستمال کاغذی باید با مراحل تولید دستمال کاغذی آشنا شوید و نیاز بازار را شناسایی کنید. سپس به سراغ بررسی دستگاه های مختلف تولید دستمال کاغذی بروید.

برای سودآوری از تولید دستمال کاغذی به چه تجهیزاتی نیاز داریم؟

ماشین آلات خط تولید دستمال کاغذی با توجه به این که کارگاه شما چه ابعادی داشته و چه بودجه ای را در نظر داشته باشید، متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال دستگاه های خانگی برش دستمال کاغذی قیمت مقرون به صرفه تری دارند، با این حال ظرفیت تولید آنها به انواع دستگاه های اتوماتیک فول کات نمی رسد.

برای تجهیز خط تولید خود پیشنهاد می دهیم دستگاه ها و ماشین آلاتی را خریداری کنید که کیفیت بالایی دارند. چرا که کیفیت تجهیزات روی ظرفیت تولیدی و میزان هدررفت منابع شما تاثیر مستقیم دارد.

به طور معمول ماشین آلات قدیمی و دست دوم منابع و مواد اولیه بیشتری را هدر می دهند که می تواند سود تولید دستمال کاغذی را به طور چشمگیری کاهش دهد. علاوه بر این هزینه های نگهداری از ماشین آلات دست دو و قدیمی نیز بیشتر بوده و این موضوع روی هزینه های جاری کارگاه شما تاثیر خواهد داشت.

برای سودآوری از خط تولید دستمال کاغذی، هزینه های تولید را کاهش دهید

یکی از بهترین راه ها برای سودآوری بیشتر از تولید دستمال کاغذی، پایین آوردن هزینه های مربوط به تولید است. این هزینه ها را می توان با تمهیدات زیر کاهش داد:

  • با خرید ماشین آلات مدرن از هدر رفت انرژی و منابع جلوگیری کنید.
  • بازدهی نیروی کار و منابع انسانی خود را بالا ببرید.
  • هزینه های جاری را با روش های مختلف کم کنید.
  • سعی کنید هزینه های مربوط به حمل و نقل را کاهش دهید.
  • اگر می توانید شیفت کاری خودتان را بیشتر کنید تا ظرفیت تولید چند برابر شود.

با خرید دستگاه های باکیفیت شویا صنعت، سود تولید دستمال کاغذی را بیشتر کنید

اگر در فکر راه اندازی خط تولید دستمال کاغذی هستید و از نکات مهم خرید دستگاه تیغ و تا یا دستگاه های فول کات دلسی دستمال کاغذی اطلاعی ندارید، می توانید با کارشناسان ما در شویا صنعت تماس گرفته و از مشاوره رایگان تیم ما بهره مند شوید. شویا صنعت به عنوان مرکز معتبر فروش دستگاه های تولید دستمال جعبه ای و دستمال حوله ای، امکان خرید ماشین آلات باکیفیت را برای شما عزیزان فراهم کرده است. برای اطلاع از مدل دستگاه ها و قیمت آنها کافی است با ما تماس بگیرید.

شماره تماس های شویا صنعت برای مشاوره خرید: 09121828410 و 09124045180

امتیاز دهید