دستگاه پرفراژ سفره که آن را با نام دستگاه دوخت و برش نایلون رولی هم می شناسند، یکی از کلیدی ترین دستگاه هایی است که در خط تولید انواع سفره های یکبار مصرف و نایلون های رولی کاربرد دارد. امروزه بیشتر دستگاه های پرفراژ سفره که در بازار برای فروش عرضه می شوند به صورت ترکیبی هر دو عمل رولینگ و پرفراژ را انجام می دهند. در این بخش بیشتر با این دستگاه آشنا می شویم و عملکرد آن را برای شما توضیح می دهیم. همراه تیم شویا صنعت باشید.

عملکرد دستگاه پرفراژ سفره چیست؟

عمل پرفراژ در سفره های یک بار مصرف، با استفاده از قطعه ای به نام المنت انجا می شود. این قطعه که دمای بالایی دارد روی رول سفره قرار گرفته و خطی را به عنوان محل برش روی رول سفره ایجاد می کند.

در گذشته برای تجهیز خط تولید سفره های یکبار مصرف باید دو دستگاه جداگانه را تهیه می کردید تا عمل پرفراژ و رول کردن را به صورت مجزا برای شما انجام دهند. این موضوع علاوه بر این که باعث پایین آوردن سرعت تولید می شد، هزینه های جانبی مانند برق مصرفی و هدر رفت منابع اولیه را افزایش می داد که اصلا به نفع کارگاه تولیدی نبود.

اما در حال حاضر مشکلاتی که در گذشته وجود داشتند، از بین رفته اند؛ چرا که می توانید هر دو عمل پرفراژ و رول کردن سفره را به صورت یک ادغام شده در یک دستگاه خریداری کنید. در این شرایط هزینه و بودجه اولیه برای راه اندازی خط تولید سفره یکبار مصرف پایین آمده و خروجی و ظرفیت تولید در یک شیفت کاری بالا می رود.

قدمی دیگر تا کارآفرینی
طراحی و ساخت پره میکسر پلی اتیلن

قیمت دستگاه پرفراژ سفره چقدر است؟!

یکی از دغدغه های اصلی سرمایه گذاران در زمان تامین منابع اولیه و تجهیز کارگاه، اطلاع از قیمت و هزینه هایی است که متحمل می شوند. دستگاه پرفراژ سفره های یکبار مصرف با توجه به پارامترهای مختلف می تواند قیمت متفاوتی داشته باشد.

عوامل بسیاری ممکن است روی قیمت این دستگاه تاثیر بگذارند. به عنوان مثال جنس بدنه دستگاه، کیفیت قطعات الکترونیکی به کار رفته در دستگاه، میزان ظرفیت تولیدی دستگاه در یک شیفت کاری 8 ساعته و … از جمله مهم ترین عواملی هستند که باعث تغییر در قیمت دستگاه های رول و پرفراژ سفره های یکبار مصرف می شوند.

یکی دیگر از پارامترهای تاثیر گذار روی قیمت دستگاه پرفراژ، قطعه المنت آن است. هر چه کیفیت المنت دستگاه بهتر بوده و طول عمر بیشتری داشته باشد، قیمت دستگاه هم بیشتر خواهد بود. از آن جایی که این قطعه به عنوان قطعه مادر در دستگاه پرفراژ شناخته می شود، پیش از خرید دستگاه باید حتما از کیفیت آن مطمئن شوید.

قطعه المنت در طول روند تولید ممکن است تا دمای 100 درجه سانتی گراد افزایش دما داشته باشد و باید بتواند در این شرایط دمایی کیفیت خود را حفظ کرده و فرسوده نشود. بنابراین در دستگاه هایی که کیفیت المنت بیشتر است، هزینه بیشتری برای خرید باید بپردازید.

خرید انواع دستگاه های تولید سفره یکبار مصرف از شویا صنعت

اگر قصد خرید دستگاه پرفراژ سفره یا انواع دستگاه رول کن سفره های یکبار مصرف را دارید، در شویا صنعت امکان خرید آنها را برای شما عزیزان فراهم کرده ایم. راه اندازی خط تولید سفره های یکبار مصرف هزینه بالایی ندارد و با یک مشاوره حرفه ای می توانید کسب و کاری سودده را راه اندازی کنید. اگر در این زمینه اطلاعات کافی ندارید می توانید با مشاوران و متخصصان ما در شویا صنعت در تماس باشید تا شما را برای راه اندازی یک خط تولید سودآور راهنمایی کنند. مشاوره با تیم کارکشته شویا صنعت رایگان است. پس این فرصت را از دست ندهید.

قدمی دیگر تا کارآفرینی
انواع دستگاه حفاری ژئوتکنیک

شماره تماس های شویا صنعت برای مشاوره خرید: 09121828410 و 09124045180

امتیاز دهید