این روزها بسیاری از افراد علاقه دارند با سرمایه ای کم، کسب و کاری راه اندازی کرده و به درآمد خوبی برسند. یکی از حوزه های تولیدی خوب برای شروع، اقلام مصرفی و به خصوص اقلام بهداشتی هستند. اما آیا می توان در منزل خط تولید یکی از این اقلام یعنی دستمال کاغذی را راه اندازی کرد؟! آیا با خرید دستگاه برش دستمال کاغذی خانگی می توان به تولید و درامد خوبی رسید؟! برای رسیدن به پاسخ این سوال در این بخش همراه تیم شویا صنعت باشید.

خرید دستگاه برش دستمال کاغذی خانگی و راه اندازی خط تولید

اگر به طیف ماشین آلات و تجهیزات مورد استفاده در خط تولید نگاهی بیندازید، متوجه تنوع بالای این دستگاه ها می شوید. به عبارت دیگر با وجود تنوعی که در دنیای ماشین آلات تولیدی وجود دارد، با هر بودجه ای و در هر فضایی می توان شروع به تولید محصول خاصی کرد. به خصوص در زمینه تولید دستمال کاغذی دست شما برای تولید باز است چرا که:

  • محصول کاملا مصرفی است و بازار خوبی دارد.
  • دستگاه های خط تولید دستمال کاغذی با برق تک فاز خانگی هم کار می کنند.

اما حواستان باشد سرمایه گذاری در هر حوزه ای به معنی سود صد در صدی در آن نیست. بخشی از روند راه اندازی خط تولید دستمال کاغذی تولید است، بخش دوم و مهم تر ماجرا فروش محصولات است و برای این که بتوانید به سوددهی خوبی برسید باید بازاریابی را جدی گرفته و تیم فروش خوبی داشته باشید.

برای داشتن فروش بالا بخشی از ماجرا روی دوش مهارت بازاریابی شماست؛ با این حال زمانی که محصول کیفیت خوبی نداشته باشد، تلاش های بازاریابی هم بی ثمر خواهد بود.

چطور با خرید دستگاه برش دستمال کاغذی خانگی به سوددهی برسیم؟

برای راه اندازی خط تولید دستمال کاغذی ابتدا باید دستگاه ها و مواد اولیه مناسب و با کیفیت را بشناسید.

ماشین آلات خط تولید با توجه به امکاناتی که در اختیار شما قرار می دهند روی کیفیت محصول نهایی شما کاملا تاثیر می گذارند. بنابراین این که صرفا یک دستگاه کوچک و جمع و جور تیغ و تا یا یک دستگاه حرفه ای فولکات خریداری کنید، به این معنی نیست که حتما محصول نهایی شما کیفیت لازم را دارد.

از طرف دیگر فاکتور مهم مواد اولیه را هم نباید فراموش کرد. مواد اولیه تولیدی برای دستمال کاغذی و بسته بندی محصول نقش پر رنگی را در زمینه فروش بازی می کند که نباید از آنها غافل شد.

تولید با حداقل سرمایه و هزینه ها

بسیاری از افراد تصور می کنند برای این که هزینه های تولیدی خود را پایین بیاورند بهتر است یک دستگاه برش دستمال کاغذی خانگی معمولی تهیه کرده و تولید را شروع کنند. در حالی که پایین آوردن هزینه ها نباید به قیمت پایین آوردن کیفیت محصول تمام شود.

برای این که هزینه های خود را پایین بیاورید می توانید میزان هدررفت منابع خود را بررسی کنید. بسیاری از تجهیزات و ماشین آلات قدیمی هدررفت بیشتری دارند و خرید انواع دست دوم ماشین آلات می تواند به قیمت هزینه های جاری بیشتری تمام شود.

علاوه بر این می توانید به فکر راهکارهایی برای بالا بردن بازدهی نیروی کار، کاهش هزینه های جاری و کاهش هزینه های مربوط به حمل و نقل باشید یا شیفت کاری خود را بیشتر کنید تا در نهایت بتوانید به سوددهی خوبی برسید.

راه اندازی خط تولید دستمال کاغذی با شویا صنعت

تیم شویا صنعت در جدیدترین اقدام خود ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز برای راه اندازی خط تولید دستمال کاغذی از جمله دستگاه اقتصادی تیغ و تا و دستگاه تولید دستمال فولکات دلسی را برای شما عزیزان فراهم کرده است. اگر قصد راه اندازی خط تولید و یا خرید دستگاه برش دستمال کاغذی خانگی را دارید، می توانید از مشاوره رایگان با متخصصان ما بهره مند شوید.

شماره تماس های مشاوره رایگان شویا صنعت: 09121828410 و 09124045180

1.9/5 - (8 امتیاز)