خرید سفره یکبار مصرف  و مزایای خرید آن

استفاده از سفره یکبارمصرف به علت مشغله های زندگی و هزینه های بالا در رابطه با خرید سفره های پارچه ایی و پلاستیکی یک انتخاب مقرون به صرفه و به آشتی می باشد. با کمک سفره های یکبار مصرف دیگر لازم نیست پس از صرف غذا سفره را پاک کرده و دوباره از آن استفاده نمود. به علت قیمت پایینی که دارد می تواند مقرون به صرفه باشد. سفره های یکبار مصرف در طرح ها، رنگ بندی های متنوع و خاص و البته در انواع مختلف تولید می شود و به همین علت خرید سفره یکبار مصرف باید به چند نکته توجه کنید تا بتوانید یک خرید مناسب و به صرفه داشته باشید. با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

سفره یکبار مصرف

سفره یکبار مصرف به علت پرکاربرد بودن امروزه طرفداران بسیاری پیدا کرده است و مصرف کنندگان به صورت های مختلف: کاور میز، استفاده به صورت دم دستی و ..‌. از این محصول استفاده های فراوانی می نمایند.

همین موارد باعث شده تا به یک محصول پرفروش تبدیل گردد. سفره یکبار مصرف در انواع مختلف و طرح ها و رنگبندی های متنوع تولید می گردد. برای آنکه بتوانید از خرید سفره یکبار مصرف خود راضی باشید، باید بدانید برای چه کاری می خواهید از این سفره استفاده کنید. به همین جهت شما یک آشنایی کلی با انواع سفره یکبارمصرف باید داشته باشید. هر کدام از انواع سفره های یکبار مصرف کارایی، ویژگی و کاربرد مختص به خود را دارا می باشند و به همین جهت است که باید ابتدا بدانیم برای چه کاری می خواهیم از سفره یکبار مصرف استفاده کنیم و سپس بسته به کارایی یکی از انواع سفره یکبار مصرف را انتخاب و خریداری کنیم. در ادامه برای آنکه بتوانید یک خرید سفره یکبار مصرف به صرفه و مناسب داشته باشید، شما را با انواع سفره های یکبار مصرف آشنا می سازیم.

قدمی دیگر تا کارآفرینی
دستگاه تولید سفره یکبار مصرف

سفره یکبار مصرف مجلسی

به عنوان اولین سفره ما شما را با سفره های یکبار مصرف مجلسی آشنا می سازیم. از این نوع از سفره های یکبار مصرف برای مجالس مهم و رسمی استفاده می گردد. این مدل از سفره یکبار مصرف کیفیت بالا در کنار رنگ بندی های متنوع و خاص دارد که باعث جذابیت و دو چندان شدن مجالس مورد نظر شما خواهند شد.

سفره یکبارمصرف کاغذی

از دیگر سفره های یکبار مصرف که در هنگام خرید سفره یکبار مصرف می تواند یک انتخاب مناسب باشد، سفره یکبار مصرف کاغذی می باشد. این سفره از یک لایه کاغذ استفاده شده و یک انتخاب ایده آل برای مجالس رسمی، دوستانه و … باشد.

سفره یکبار مصرف کاغذی به علت چند لایه بودن از ضخامت بالایی برخوردار می باشد و به همین علت در برابر آب و رطوبت مقاوم بوده و از باعث جذب آنها می شود و از نشتی آنها به زیر سفره جلوگیری می نماید.

سفره یکبار مصرف شیشه ای

در زمان خرید سفره یکبار مصرف می توان به سراغ سفره یکبار مصرف شیشه ای هم رفت. این سفره ها دارای ظاهری شفاف و براق می باشند و به عنوان رومیزی می توان روی میزها استفاده نمود. در هتل ها، منازل، رستوران ها و … می توان از این سفره نهایت استفاده را برد.

این سفره ها خاصیت ضد آب داشته و از نظر قیمتی هم کمی از دیگر انواع سفره ها قیمت بالاتری را خواهد داشت.

سفره یکبار مصرف پلاستیکی

سفره یکبار مصرف پلاستیکی هم از دیگر انواع سفره های یکبار مصرف است که بیشترین استفاده و کاربرد را در بین دیگر سفره های یکبار مصرف دارا می باشد.

قدمی دیگر تا کارآفرینی
راهنمای کامل راه اندازی کسب و کار با 300 میلیون تومان

این سفره در ابعاد و ضخامت های گوناگون تولید شده که برخی بسیار نازک و برخی هم بسیار کلفت می باشند.

از این سفره ها در مکان های مختلف می توان استفاده نمود و به علت قیمت مناسبی که دارد پر مصرف ترین نوع از سفره های یکبار مصرف می باشد.

این سفره های احتیاجی به تمیز شدن ندارد و پس از هر بار استفاده می توان آن را در سطل زباله انداخت. البته این را هم اضافه کنیم که این نوع از سفره های یکبار مصرف در طرح های متنوع تولید و در بازار موجود می باشند.

در زمان خرید سفره یکبار مصرف به چه نکاتی باید توجه نمود؟

در هنگام خرید سفره یکبار مصرف توجه به چند نکته می تواند باعث شود تا شما از خرید خود رضایت کاملی را داشته باشید. در ادامه شما را با این نکات آشنا می سازیم.

قیمت سفره یکبار مصرف

قیمت محصول می تواند یکی از مهمترین پارامترها باشد که باید در زمان خرید به آن توجه نمود. عوامل مختلفی هستند که می توانند روی قیمت سفره یکبار مصرف تاثیر بگذارند. یکی از آنها کیفیت مواد اولیه است هر چه مواد اولیه از مرغوبیت بالایی برخوردار باشد، بی شک محصول تولید شده کیفیت بالایی داشته و از قیمت بالایی هم برخوردار می شود.

در زمان خرید به نوع سفره توجه فرمایید.

حتما قبل از خرید تعیین کنید که می خواهید برای چه مصارفی از سفره یکبار مصرف استفاده نمایید. همانطور که در بالا هم اشاره داشتیم سفره های یکبار مصرف انواع مختلفی داشته و هر کدام کاربردهای مختص به خود را دارند. البته از نظر قیمتی هم با یکدیگر فرق می کنند.

قدمی دیگر تا کارآفرینی
فروش میکسر پلی اتیلن

ضخامت و ابعاد سفره یکبار مصرف

سفره های یکبار مصرف در دو مدل ضخیم و نازک تولید می گردند و به همین جهت هر چه ضخامت سفره یکبار مصرف بیشتر باشد قیمت آن هم افزایش پیدا می کنند و می تواند روی خرید سفره یکبار مصرف تاثیر داشته باشد.

در تولید سفره یکبار مصرف از چه مواد اولیه ای استفاده شده است؟

در رابطه با تولید سفره یکبار مصرف باید بگوییم که عمدتا از پلی اتیلن گرانول استفاده می شود. به عبارتی ۹۰ درصد پلی اتیلن و ۱۰ درصد کربن به همراه رنگ استفاده شده است. دستگاه های تولید سفره یکبار مصرف نیز عبارتند از: دستگاه رول به رول سفره یکبار مصرف، دستگاه پرفراژ، دستگاه چاپ و ..

چگونه کیفیت سفره یکبار مصرف تعیین می شود؟

کیفیت سفره یکبار مصرف بسته به مواد اولیه پلی اتیلنی است هر چه این ماده درصد بیشتر استفاده و کربن از درصد کمتری برخوردار باشد کیفیت سفره یکبار مصرف افزایش پیدا می کنند. و هر چه درصد کربن بالا و برعکس پلی اتیلن پایین باشد سفره یکبار مصرف از کیفیت پایینی برخوردار می باشد.

در آخر

خرید سفره یکبار مصرف می تواند انتخاب ایده آلی برای بیشتر افراد باشد، چرا که هم مقرون به صرفه می باشد، بهداشتی است، کاربرد بسیاری دارد و … . اگر شما هم مایل به خرید سفره یکبارمصرف هستید باید بدانید که می خواهید از سفره یکبارمصرف چه استفاده ای کنید و بسته به کارایی می توانید از بین انواع سفره یکبار مصرف یک انتخاب مناسب داشته باشید.

5/5 - (4 امتیاز)