قیمت دستگاه تولید سفره یکبار مصرف اولین چیزی است که برای راه اندازی یک خط تولید سفره و انواع پلاستیک های رولی به ذهن می رسد. برای این که بتوان یک خط تولید اقتصادی با بازدهی بالا راه اندازی کرد، باید از عواملی که روی قیمت ماشین آلات این خط تولید تاثیر می گذارد، آگاه بود. در این بخش همراه تیم شویا صنعت باشید تا با قیمت ماشین آلات خط تولید سفره یکبار مصرف آشنا شویم.

چه عواملی روی قیمت دستگاه تولید سفره یکبار مصرف تاثیر دارد؟

قیمت دستگاه رول و پرفراژ سفره یک بار مصرف با توجه به ویژگی های این دستگاه می تواند متغیر باشد. همان طور که می دانید تنوعی که در میان دستگاه های تولیدی پلاستیک های رولی دیده می شود بسیار است و این موضوع بالطبع روی قیمت نهایی ماشین آلات نیز تاثیر دارد. در زیر مهم ترین پارامترهایی که قیمت دستگاه رول کن سفره یک بار مصرف را تعیین می کند، آورده ایم.

1.    جنس بدنه

جنس بدنه دستگاه های تولیدی سفره و نایلون های رولی یکبار مصرف معمولا از فلز است. با این حال با توجه به این که از چه آلیاژ فلزی در بدنه دستگاه استفاده شده و ماندگاری و مقاومت آن چقدر است، قیمت دستگاه نیز متفاوت خواهد بود.

2.    قطعات برقی

مصرف برق یکی دیگر از مهم ترین عواملی است که روی قیمت دستگاه تولید سفره یکبار مصرف تاثیر می گذارد. مصرف برق ماشین آلات خط تولید سفره یکبار مصرف می تواند روی هزینه های جاری کارگاه شما نیز موثر باشد؛ بنابراین بهتر است ماشین آلاتی را به خط تولید خود اضافه کنید که مصرف بهینه دارند.

3.    خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش شرکت های مختلف روی قیمت دستگاه ها و ماشین آلات خط تولید تاثیر می گذارد. تامین ماشین آلات از شرکتی که دستگاه های خود را گارانتی کرده و خدمات پس از فروش مانند آموزش نصب و راه اندازی دستگاه ها را دارد، در اوایل کار می تواند قدم های محکم تری برای شما باشد.

4.    حداکثر ظرفیت دستگاه

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار روی قیمت دستگاه تولید سفره یکبار مصرف ظرفیت تولید دستگاه است. ظرفیت تولید با توجه به این که دستگاه تک لاین یا دو لاین باشد متفاوت است. علاوه بر این قابلیت های دیگر دستگاه نیز می تواند روی ظرفیت تولید تاثیر بگذارد. به طور معمول ظرفیت تولید یک دستگاه تک لاین در یک شیفت کاری 8 ساعته نزدیک به ۴۰۰ کیلوگرم رول سفره یکبار مصرف است که این مقدار در دستگاه های دو لاین تقریبا دو برابر می شود.

5.    قابلیت های دستگاه

قابلیت های دستگاه تولید سفره یکبار مصرف نیز روی قیمت نهایی آن تاثیر می گذارد. این قابلیت ها می تواند شامل تک رول یا دو رول بودن دستگاه، سیستم دیجیتالی کنترل، ایجاد پرفراژ، برش اتومات بر اساس وزن دلخواه و موارد دیگر باشد.

6.    کیفیت المنت دستگاه

در نهایت قیمت دستگاه پرفراژ سفره یکبار مصرف وابسته به کیفیت و طول عمر المنت این دستگاه است. المنت قطعه ای است که در ایجاد پرفراژ نقش دارد و برای این کار، دمای آن ممکن است تا 100 درجه سانتی گراد در طول شیفت کاری قرار بگیرد. در نتیجه این که جنس المنت از چه فلزی طراحی شده باشد که دمای بالا را تاب آورد، روی قیمت دستگاه تاثیر می گذارد.

خرید و قیمت دستگاه تولید سفره یکبار مصرف

در این بخش با عوامل تاثیر گذار روی قیمت دستگاه تولید پلاستیک رولی یکبار مصرف آشنا شدیم. قیمت این دستگاه ها در انواع تک رول از حدود 40 میلیون تومان شروع می شود و در انواع دو رول می تواند تا 75 میلیون تومان و بیشتر ادامه داشته باشد. اگر قصد خرید دستگاه تولید سفره یکبار مصرف را دارید، تیم شویا صنعت در جدیدترین خدمات خود انواع ماشین آلات خط تولید نایلون های رولی را برای شما عزیزان فراهم کرده و دستگاه ها را با ضمانت اصالت و نصب در محل در اختیار شما قرار می دهد. کافی است با ما تماس گرفته و از شرایط فروش دستگاه تولید سفره یکبار مصرف آگاه شوید.

شماره تماس های شویا صنعت برای مشاوره خرید: 09121828410 و 09124045180

5/5 - (11 امتیاز)