دستگاه رول کن سفره یکبار مصرف مهم ترین دستگاهی است که در خط تولید انواع نایلون های رولی از آن استفاده می کنند. دستگاه های رول کن انواع مختلفی دارند و با توجه به این که چه قابلیت هایی داشته باشند، ظرفیت تولیدی متفاوتی خواهند داشت. در این بخش همراه تیم شویا صنعت باشید تا با این دستگاه مهم خط تولید سفره یکبار مصرف بیشتر آشنا شویم.

آشنایی با انواع دستگاه رول کن سفره یکبار مصرف

به طور کلی می توان دستگاه رول کن را در دو نوع تک رول و دو رول سفارش داد که در ادامه با ویژگی های هر کدام از آنها بیشتر آشنا می شویم. اما پیش از آن که به ویژگی های انواع دستگاه های رول کن بپردازیم، بد نیست نگاهی به عملکرد این دستگاه داشته باشید.

دستگاه رول کن، سفره های یک بار مصرفی را که به صورت نایلون از دستگاه تولید سفره خارج می شوند، رول می کند. رول کردن در این دستگاه با توجه به وزنی که اپراتور برای هر رول تعیین کرده اتفاق می افتد.

سفره ها بعد از دستگاه تولید از طریق دریچه ورودی وارد دستگاه رول کن شده و روی قسمت ریل دستگاه قرار می گیرند. سپس رول های مقوایی مستحکم روی میله مخصوص که میله رول نام دارد قرار می گیرند و سفره با عبور از ریل توسط موتور جلویی دستگاه کشیده می شود تا به دور رول مقوایی بپیچد. این عمل تا زمانی که رول به وزن تعیین شده برسد، ادامه خواهد داشت و زمانی که رول به وزن مشخص رسید، عمل رول کردن متوقف می شود و رول از دستگاه بیرون می آید تا آماده بسته بندی شود.

1.    دستگاه تک رول سفره یکبار مصرف

یکی از انواع دستگاه رول کن سفره یکبار مصرف دستگاه تک رول است که همان طور که از نامش پیداست فقط یک لاین برای قرار گرفتن سفره و رول کردن آن دارد. این دستگاه برای قرارگیری در کارگاه معمولا به فضایی 10 الی 15 متر مربع نیاز داشته و تقریبا بدون صدا عمل می کند.

دستگاه تک رول می تواند در یک ساعت 120 عدد رول 400 گرمی را آماده کند و برای فعالیت خود به برق تک فاز خانگی نیاز دارد.

2.    دستگاه دو رول سفره یکبار مصرف

نوع دیگر دستگاه رول کن، دستگاه دو رول سفره یک بار مصرف است که دو لاین برای قرار دادن سفره یا نایلون دارد. تولید این دستگاه در یک ساعت به 300 رول 400 گرمی می رسد و برای قرار دادن آن در کارگاه خود به فضایی حدودا 15 الی 20 متر مربع نیاز خواهید داشت.

خرید دستگاه رول کن سفره یکبار مصرف از شویا صنعت

برای خرید انواع دستگاه تک رول و دو رول سفره یک بار مصرف و یا دستگاه رول به رول سفره یکبار مصرف
می توانید با تیم شویا صنعت تماس بگیرید و شرایط کارگاه و بودجه خود را اعلام کنید تا متخصصان ما با مشاوره رایگان شما را برای خرید و راه اندازی خط تولید سفره های یک بار مصرف راهنمایی کنند. دستگاه های تولید سفره یکبار مصرف شویا صنعت با ضمانت اصالت و کیفیت کالا در اختیار شما قرار می گیرند و از خدمات پس از فروش از جمله نصب و راه اندازی بهره مند هستند. برای اطلاعات بیشتر از شرایط فروش این دستگاه ها با ما تماس بگیرید.

شماره تماس های شویا صنعت برای مشاوره خرید: 09121828410 و 09124045180

4.5/5 - (2 امتیاز)