یکی از داغ ترین سوالات در زمینه تولید شوینده های بهداشتی و صنعتی، سوال در رابطه با درآمد تولید مواد شوینده است. قطعا یکی از مهم ترین مواردی که پیش از شروع کاری آن را بررسی می کنیم، ساختار هزینه ها و درآمدهایی است که یک کسب و کار به همراه خود دارد. در این بخش می خواهیم ببینیم چه عواملی روی درآمد راه اندازی خط تولید مواد شوینده اثر می گذارد و با چقدر سرمایه باید انتظار چقدر درآمد داشته باشیم.

حداقل درآمد تولید مواد شوینده

برای این که درآمد این خط تولید را بسنجیم دو سناریو را پیش روی شما قرار می دهیم. در داستان اول فرض می کنیم شما و یکی از دوستان‌تان در کنار هم قرار است یک خط تولید حداقلی راه اندازی کنید.

هیچ کدام از شما با علم شیمی آشنایی ندارد و نمی دانید برای راه اندازی خط تولید چه باید کنید. اولین قدم مشورت با متخصصان این حوزه است. می توانید با تیم شویا صنعت تماس گرفته و از مشاوره تلفنی رایگان ما بهره مند شوید.

شماره تماس های مشاوره رایگان: 09121828410 و 09124045180

بعد از این که یک دید کلی از مسیر به دست آوردید نوبت به خرید تجهیزات و وسایل مورد نیاز است. برای یک خط تولید حداقلی، به یک میکسر 500 لیتری نیاز خواهید داشت.

اما مابقی تجهیزات با توجه به این که بخواهید شوینده بهداشتی تولید کنید که در فروشگاه ها به فروش می رسد یا شوینده صنعتی که مستقیم در مراکزی همچون کارواش ها، خشکشویی ها، رستوران ها و غیره پخش می کنید، متفاوت است.

اگر بودجه اندکی دارید، خط تولید شوینده های صنعتی مناسب تر است؛ چرا که می توانید با مجوز صنف در یک فضای 25 متری که تا سقف کاشی شده و کف سرامیکی دارد، شروع به کار کنید.

برای تولید شوینده های صنعتی نیازی به دستگاه پر کن یا لیبل زن هم ندارید. این شوینده ها در بسته بندی های 4، 10 یا 20 لیتری به فروش می رسند که می توانید آن را به صورت دستی پر کنید.

حداقل درآمد تولید مواد شوینده صنعتی اگر از فرمولاسیون با کیفیت استفاده کرده و یک تیم پخش خوب داشته باشید، می تواند تا ماهیانه 60 میلیون تومان باشد.

البته توجه داشته باشید که این 60 میلیون سود ماهیانه شما بعد از کم کردن دستمزدها و هزینه های جاری است. از طرف دیگر بسته به این که کارگاه شما چند شیفت تولید داشته باشد، این عدد متغیر خواهد بود.

درآمدزایی از خط تولید مواد شوینده بهداشتی

در داستان اول یک تیم کوچک نهایت 5  یا 6 نفره را بررسی کردیم که در یک فضای حداقلی مشغول تولید شوینده های صنعتی هستند. هر تیمی بعد از پیمودن ابتدای مسیر به دنبال توسعه و پیشرفت می گردد. اینجاست که وارد داستان دوم می شویم؛ داستانی که در آن حداقل 5 یا 6 نفر منابع انسانی دارید و از چم و خم تولید و فروش مواد شوینده آگاه شده اید.

در این شرایط می توانید کارگاه و ظرفیت تولید خود را توسعه دهید. اولین مرحله برای افزایش تولید، خرید یک میکسر بزرگ با ظرفیت بیشتر است. اگر می خواهید همچنان در صنعت شوینده های صنعتی باقی بمانید، می توانید از میکسرهای پلی اتیلن استفاده کنید که هزینه کمتری دارند.
اما اگر می خواهید وارد صنعت شوینده های بهداشتی شوید، باید قوانین تولید این شوینده ها را دنبال کرده و از وزرات بهداشت و سازمان های مربوطه مجوز تولید دریافت کنید.

علاوه بر این برای تولید شوینده های بهداشتی باید حتما از میکسر استنلس استیل استفاده کنید که بستر بهداشتی و استانداردی برای تولید شوینده های بهداشتی است.

پتانسیل درآمد تولید مواد شوینده بهداشتی بالاست و این که چقدر از تولید این شوینده ها درآمد کسب کنید به حجم تولید، سیاست های بسته بندی و بازاریابی و موارد دیگر بستگی دارد. با این حال با فرمولاسیون های با کیفیت و دستگاه های استاندارد خط تولید، حداقل ماهیانه 30 میلیون تومان درآمد برای شخص شما باقی خواهد ماند که به نسبت درآمدهای کارگری و کارمندی چندین برابر است.

شویا صنعت برای درآمدزایی از تولید مواد شوینده کنار شماست

برای این که دقیق تر از نحوه درآمدزایی با تولید مواد شوینده آگاه شوید، ما در کنار شما هستیم و به تمام سوالات‌تان پاسخ می دهیم. کافی است با ما تماس بگیرید تا درآمد تولید مواد شوینده بهداشتی و صنعتی در شرایط مختلف را برای شما شرح دهیم.

شماره تماس های مشاوره رایگان شویا صنعت: 09121828410 و 09124045180

4/5 - (4 امتیاز)